CARL ANDERSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1939.

200005. CARL ANDERSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1939.

Strandlandskap. Ca. 37x45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strandlandskap. Ca. 37x45 cm.

Antal besök: 957