MIKROSKOP, Ernst Leitz Wetzlar, märkt NO 110082, med tillbehör i originallåda. Daterad 1909.

199995. MIKROSKOP, Ernst Leitz Wetzlar, märkt NO 110082, med tillbehör i originallåda. Daterad 1909.

Märkt E. LEITZ WETZLAR , No. 110082, Höjd enligt bild ca 35 cm.
Låda ca längd 23, bredd 23,5, höjd 41,5 cm.

Slitage. Tillbehör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Tillbehör saknas.

Antal besök: 1 148