AXEL NYMAN. Landskapsbild, olja på duk, signerad, daterad 1900 samt märkt "eft Lit".

199994. AXEL NYMAN. Landskapsbild, olja på duk, signerad, daterad 1900 samt märkt "eft Lit".

Ca 41 x 52 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 41 x 52 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 720