FÅTÖLJER, 4 st, SOFFBORD, Artwood, 2000-tal.

199971. FÅTÖLJER, 4 st, SOFFBORD, Artwood, 2000-tal.

Skyltmärktam bordets mått: längd 108, bredd 66, höjd 53 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 800