SKEPPSFÖNSTER, mässing och plexiglas, 1900-tal.

1999527. SKEPPSFÖNSTER, mässing och plexiglas, 1900-tal.

Längd 53 cm.
Bredd 11 cm.
Höjd 57 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53 cm.
Bredd 11 cm.
Höjd 57 cm.

Slitage, fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 903