PARTI BARBIE samt TILLBEHÖR, 1900-tal.

199948. PARTI BARBIE samt TILLBEHÖR, 1900-tal.

Bl.a. Barbie och Ken från Mattel med tillbehör, samt diverse leksaker och dockkläder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 305