BARNVAGN, Emmaljunga. 1950-tal.

199924. BARNVAGN, Emmaljunga. 1950-tal.

Stomme i kromad metall.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i kromad metall.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 4 182