Två fåtöljer/fåtöljer, läder, trä, 1960-tal (2).

1999074. Två fåtöljer/fåtöljer, läder, trä, 1960-tal (2).

FÅTÖLJER, 2 st, fåtöljer, läder, trä, 1960-tal. Stoppade strukturer i solbrunt läder med armstöd och svartlackerade träben, med separata kuddar, H.73cm, sitthöjd: 38cm, W.85cm, D.84cm. (2)

#1999072.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, svåra repor i läder, samt fläckar och en kudde saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

#1999072.

Antal besök: 580