KANDELABER, Gusum, monogramsignerad BK.

199885. KANDELABER, Gusum, monogramsignerad BK.

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 214