BORD, svart med inläggningar av pärlemor, Kina, 1900-tal.

199842. BORD, svart med inläggningar av pärlemor, Kina, 1900-tal.

Höjd 24,5, bredd 42, längd 53,5 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 1 474