KNIVAR, 3 st, Finland.

KNIVAR, 3 st, Finland.
199810. KNIVAR, 3 st, Finland.

Dekor av hästhuvuden. 1 kniv med slida. 2 knivar med signerade blad samt inskription "Made in Finland". Längd ca 8 - 20 cm.

Slitage. Minsta kniven med skadat handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 979