TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
1997975. TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.

Gavlar av svartmålat järn. Träribbor. Längd 150. Höjd 80 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852