OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, sannolikt Italien, signerad, 1800-tal.

199795. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, sannolikt Italien, signerad, 1800-tal.

Ca. 34x52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 34x52 cm.

Antal besök: 588