BARNVAGN, 1900-tal.

BARNVAGN, 1900-tal.
1997863. BARNVAGN, 1900-tal.

Stomme i bok. Ställbart ryggstöd. Höjd ca 94 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1997863. BARNVAGN, 1900-tal.

Antal besök: 344