Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
MATS HÅDELL. Gärdesgård, olja på duk, signerad.
19969. MATS HÅDELL. Gärdesgård, olja på duk, signerad.
65 x54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x54 cm.
Auktionshuset Kolonn
5 587