GERT MARCUS. 2 st, Färglitografier, signerade och märkta EA.

199622. GERT MARCUS. 2 st, Färglitografier, signerade och märkta EA.

Bildyta 43 x 43 cm.

Något gulnade kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 43 x 43 cm.

Något gulnade kanter.

Antal besök: 1 962