EMIL EKMAN. Olja på duk, signerad.

199580. EMIL EKMAN. Olja på duk, signerad.

"Vid skäret". 82x132 cm.

Något ospänd duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vid skäret". 82x132 cm.

Något ospänd duk.

Antal besök: 1 914