KARL EINAR ANDERSSON. KOMPOSITIONER, 2 st, blandteknik.

1995692. KARL EINAR ANDERSSON. KOMPOSITIONER, 2 st, blandteknik.

En blandteknik på duk, 39 x 62 cm.
En blandteknik på pappannå, daterad -72, 12 x 22 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 516