ARMBANDSUR, Junghans quartz, stål.

1995615. ARMBANDSUR, Junghans quartz, stål.

Diameter 34 mm.

Bruksslitage med repor och smuts, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34 mm.

Antal besök: 2 561