NEO-BAROCK KONSOL. Mahognyfaner Sent 1800-tal.

199558. NEO-BAROCK KONSOL. Mahognyfaner Sent 1800-tal.

Sockel över fyra fötter rullas upp på displaysidan. Böjda stag med snidade bladverk. Blommig formad mässing montering på lådan Nycklar tillgängliga. Något fribärande, böjd topplatta.
Höjd 76 cm. Bredd 86.7cm Djup 46cm.

Små tecken på ålder, liksom delvis retuscherade områden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 369