RINGAR, 2 st. guld, 23k, vikt 10,93 g, 1940-tal.

199535. RINGAR, 2 st. guld, 23k, vikt 10,93 g, 1940-tal.

Storlek 20, samt 22.

Otydliga stämplar, större ringen missformad, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 20, samt 22.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 758