FRED ANDERSSON. Olja på duk.

FRED  ANDERSSON. Olja på duk.
1995285. FRED ANDERSSON. Olja på duk.

Abstrakt komposition, signerad och daterad 97.
AB Svenska Atlantlinjen.
29x32 cm.

Bruksslitage.

Fred Andersson (1921–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

AB Svenska Atlantlinjen.
29x32 cm.

Bruksslitage.

Fred Andersson (1921–1989)

Antal besök: 463