GOLFVÄSKOR, 3 st med JÄRNKLUBBOR, parti, 1900-talets första hälft/mitt.

1994820. GOLFVÄSKOR, 3 st med JÄRNKLUBBOR, parti, 1900-talets första hälft/mitt.

ABO, Dunlop m.fl.

åldersslitage, ej genomgånget.

Tema

Misterhults säteri

Gör en kostnadsfri värdering!

ABO, Dunlop m.fl.

Tema

Misterhults säteri

Antal besök: 1 375