DRYCKESSTOP, tenn, barockstil, Tage Göthlin, Tesi AB, 1900-tal.

199434. DRYCKESSTOP, tenn, barockstil, Tage Göthlin, Tesi AB, 1900-tal.

Ciselerad dekor.
Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ciselerad dekor.
Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 244