STOLAR, 3 st, sengustavianska, 17/1800-tal.

199359. STOLAR, 3 st, sengustavianska, 17/1800-tal.

Genombruten ryggbricka.

Slitage, renoverade och senare bemålning, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten ryggbricka.

Antal besök: 739