KLÄDSKÅP, lackerad plåt, Industri, 1900-tal.

199349. KLÄDSKÅP, lackerad plåt, Industri, 1900-tal.

Skåp med fyra dörrar
Längd 100, bredd 55, höjd 190 cm.

Hål för ventilationsrör, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp med fyra dörrar

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 413