MAJ ARNELL. Träd, olja på duk, signerad MA.

199298. MAJ ARNELL. Träd, olja på duk, signerad MA.

54 x 45 cm, signerad och daterad 55 a tergo.

Något bucklig.

Maj Arnell (1910–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något bucklig.

Maj Arnell (1910–2005)

Antal besök: 2 314