TAKKLAMPA, mässing och glas, 1900-talets mitt.

199287. TAKKLAMPA, mässing och glas, 1900-talets mitt.

Svängda mässingsarmar, frostade glaskupor.
Höjd 37, bredd 40 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37, bredd 40 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 559