PALL, "X600", Alvar Aalto, Artek, Finland, 1900-talets slut.

199282. PALL, "X600", Alvar Aalto, Artek, Finland, 1900-talets slut.

Solfjäderformade ben i skiktlimmad björk. Höjd 47cm.

Mindre slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage och märken.

Antal besök: 3 808