MOCCASKEDAR, 13 st, silver, "Carmen", GAB, 1970-tal. Vikt 105 gram.

199273. MOCCASKEDAR, 13 st, silver, "Carmen", GAB, 1970-tal. Vikt 105 gram.

Längd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 772