CABARET, 7 delar, teak och glas, 1950/60-tal.

199261. CABARET, 7 delar, teak och glas, 1950/60-tal.

Snurrfunktion på teakfatet.
Diameter 31 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrfunktion på teakfatet.
Diameter 31 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 076