VITRINSKÅP, Engelsk, 18/1900-tal.

199224. VITRINSKÅP, Engelsk, 18/1900-tal.

Mahogny, längd 62 cm, bredd 35 cm, höjd 154 cm.

Slitage på toppen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på toppen.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 363