SPEGEL, metallram med blyinfattat spegelglas, 1900-talets andra hälft.

199209. SPEGEL, metallram med blyinfattat spegelglas, 1900-talets andra hälft.

130 x 56 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

130 x 56 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 630