LARS NORRMAN. Gouache.

LARS NORRMAN. Gouache.
1991938. LARS NORRMAN. Gouache.

Kvinna på sparkstötting. Signerad. 17x27 cm.

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 516