PELARBORD KARL JOHAN med klaffar. Sekeskiftet 1800/1900-tal.

199180. PELARBORD KARL JOHAN med klaffar. Sekeskiftet 1800/1900-tal.

Pelarbord med klaffar och utsirad front vid långsidorna
Höjd 74 cm
Längd 93 cm
Bredd 72,5 cm
Klaffar längd, 21 cm.

Bruksskick, repor
Fanér med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm
Längd 93 cm
Bredd 72,5 cm
Klaffar längd, 21 cm.

Bruksskick, repor
Fanér med avslag.

Antal besök: 1 486