STAFFLIER, 2 st, 1900-tal.

199173. STAFFLIER, 2 st, 1900-tal.

Stora staffliet skyltmärkt "Beckers". Max. höjd ca 245 cm
Friluftsstaffli märkt "Alcro".

Slitage, märken, repor, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 679