Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ULF SCHLYTER. Dalahästar och Igelkott, olja på plåt, signerad ULVEN.
199136. ULF SCHLYTER. Dalahästar och Igelkott, olja på plåt, signerad ULVEN.
58 X 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 X 35 cm.
Kalmar Auktionsverk
5 518