Väggfäst bokhylla med vitrindel och två underskåp samt låddel
Underskåp med två skjutdörrar
Höjd 42 cm, bredd 42 cm, djup 38 cm
Skåp med nedfällbar dörr i flätat fanér
Höjd 42 cm, bredd 80 cm, djup 36 cm
Skåp med två lådor
Höjd 15 cm, bredd 80 cm, djup 28 cm
Vitrinskåp med två skjutdörrar i glas och två hyllplan i glas
Höjd 55 cm, bredd 80 cm, djup 22 cm
4 st träskenor, höjd 197 cm
1 st hyllplan, bredd 80 cm, djup 20 cm
1 st hyllplan, bredd 78 cm, djup 30 cm
1 st hyllplan, bredd 82 cm, djup 24 cm
1 st hyllplan, bredd 80 cm, djup 37,5 cm
Upphängningsskenor mm medföljer.
Bruksslitage, repor, solblekt.
Underskåp med två skjutdörrar
Skåp med två lådor
4 st träskenor, höjd 197 cm