GESCHA Express-Boy i originalkartong. Urverk.

199103. GESCHA Express-Boy i originalkartong. Urverk.

Made in Germany.

Slitage. Urverk fungerar. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Made in Germany.

Antal besök: 1 717