FICKUR, silver, Omega, Rob. Engström, Stockhom.

199074. FICKUR, silver, Omega, Rob. Engström, Stockhom.

Urets diameter 4,8 cm.

Smärre repor och slitage, Ej funktionstestad samt skadad urtavla. Tillägnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 4,8 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 534