STJÄRNKIKARE, Tasco 302675, 1900-tal.

199052. STJÄRNKIKARE, Tasco 302675, 1900-tal.

D=60 mm. F=900 mm.
Total höjd ca 130 cm.

Skador, delar av. Skruv saknas till ett ben på stativ.. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

D=60 mm. F=900 mm.
Total höjd ca 130 cm.

Antal besök: 4 609