PLITAR, 1 par, Indien, 1900-tal.

1990375. PLITAR, 1 par, Indien, 1900-tal.

Skrivet "Made in India" på ansatsen. Fästet och klinga i stål. Baljan och kavel klädd i läder. Total längd ca 67 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och slag. Smärre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 088