SPEGEL, samt lampetter, 3 delar, tenn, art deco, 1920/30-tal.

199015. SPEGEL, samt lampetter, 3 delar, tenn, art deco, 1920/30-tal.

Spegel längd 57, bredd 31,5 cm
Lampetter längd 24, bredd 6,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 675