MARY MOESCHLIN. Bonad, ull, ej signerad.

1990023. MARY MOESCHLIN. Bonad, ull, ej signerad.

114 x 136 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

114 x 136 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 594