PARTI KONST. 13 delar. Teckningar, tryck mm.

198999. PARTI KONST. 13 delar. Teckningar, tryck mm.

Tryck. Amelin. Sotare äter lunch.
Utklippta figurer. Thoger Jacobsen -74.
Teckning. Träd. Skansen. Åsa Smidt 1948.
Träsnitt. Stockholm. Slussen. Signerad.
Teckning. Ansikten. Georg Ivan Vincze. Signerad. Daterad 1972.
Teckning. Båtar i hamn. Georg Ivan Vincze. Signerad. Daterad 1980.
Färglitografi. Komposition. Georg Ivan Vincze. Signerad och daterad 1958 i trycket.
Teckning. Stilleben. Tage Vandborg. Atergo signerad och daterad -49.
Teckning. Ansikte. Per Friborg. Otydligt signerad. Daterad 1973.
Teckning. Djur. Okänd konstnär.
Teckning. Bilfärd. Okänd konstnär.
Teckning. Landskap. Okänd konstnär.
Teckning. Flicka vid bord. Okänd konstnär.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 677