Tryck. Amelin. Sotare äter lunch.
Utklippta figurer. Thoger Jacobsen -74.
Teckning. Träd. Skansen. Åsa Smidt 1948.
Träsnitt. Stockholm. Slussen. Signerad.
Teckning. Ansikten. Georg Ivan Vincze. Signerad. Daterad 1972.
Teckning. Båtar i hamn. Georg Ivan Vincze. Signerad. Daterad 1980.
Färglitografi. Komposition. Georg Ivan Vincze. Signerad och daterad 1958 i trycket.
Teckning. Stilleben. Tage Vandborg. Atergo signerad och daterad -49.
Teckning. Ansikte. Per Friborg. Otydligt signerad. Daterad 1973.
Teckning. Djur. Okänd konstnär.
Teckning. Bilfärd. Okänd konstnär.
Teckning. Landskap. Okänd konstnär.
Teckning. Flicka vid bord. Okänd konstnär.
Bruksskick.
Bruksskick.