BORD, med pelare och fottrissor, mahogny, sent 1800-tal.

198993. BORD, med pelare och fottrissor, mahogny, sent 1800-tal.

Höjd 76 cm.
Diameter 73 cm.

Renoverat.
Bruksslitage med repor, märken och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.
Diameter 73 cm.

Renoverat.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 526