SOFFA, skinn, tresitsig, 1960-tal.

198949. SOFFA, skinn, tresitsig, 1960-tal.

Längd 189 cm.
Skinn även på hela ryggen.
Sittdynor, 3 st, mått bredd x längd x höjd, 10 x 54 x 57 cm.
Ryggdynor, 3 st, mått bredd x längd x höjd, 10 x 54 x 41 cm.

Slitage, ställvis hårdare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 189 cm.
Skinn även på hela ryggen.

Slitage, ställvis hårdare.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 022