GLASFÖREMÅL, 6 delar, bland annat Iittala, 19/2000-tal.

198941. GLASFÖREMÅL, 6 delar, bland annat Iittala, 19/2000-tal.

Höjd 3-21 cm.

Gröna vasen med mynningsnagg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3-21 cm.

Gröna vasen med mynningsnagg.

Bruksslitage.

Antal besök: 440