VÄXTPRESS, Tyskland, 18/1900-tal.

198918. VÄXTPRESS, Tyskland, 18/1900-tal.

Längd a 47 cm.

Slitage, skador/rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd a 47 cm.

Slitage, skador/rostangrepp.

Antal besök: 687