STEKFAT samt liten TERRIN, porslin, Kina, 1700-tal.

198857. STEKFAT samt liten TERRIN, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått av trädgårdsmotiv. Längd 35 cm samt 17 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar.

Antal besök: 729